Hakkımızda

50 yılı aşkın süredir hayallerimizin peşinden koşuyoruz...

Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk çimento fabrikalarından olan Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş. bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Batı Anadolu Grubuna 19 Ekim 1993’de katılan Batısöke gerçekleştirdiği klinker ve çimento üretim hacmi ile bölge ve ülke ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. “Önce Kalite” anlayışı ile yapı sektörünün hizmetine sunduğu, üstün nitelikli ve çevre dostu ürünleri, kusursuz hizmet anlayışı ile ülkemiz çimento ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamakla kalmamış, uluslararası pazarda da güven duyulan ve tanınan bir marka olmuştur.
Bugün Türkiye ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlayan ve sağlamaya devam eden BATISÖKE çevresel sürdürülebilirlik kapsamında güncel teknolojik gelişmeler ile birlikte toplumsal yaşamda ülke ekonomisine katkı sağlayan hizmetler ve projeler ile sürdürülebilir yatırımlarına devam etmektedir.

 

 


Batı Anadolu Grubu

Kurumsal Değerlerimiz

Çevreye Değer Veriyoruz

Çevre kirliliğini önlemeye ve doğal kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmaya maksimum düzeyde özen gösteriyor, oluşan atıkları kaynağında azaltıyor ve mümkün olan her durumda bu atıkları ülke ekonomisine tekrar kazandırıyoruz.

Son Teknoloji ile İlerliyoruz

Dünya standartlarında üstün kaliteli ürünler üretmek için sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanılabilir en son teknoloji ile yolumuzda ilerliyoruz.

Yaşama Değer Veriyoruz

50 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanımızla sizlere daha güvenli yaşam alanları sağlayacak yapıların temelini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

Batısöke

Batısöke'yi Keşfedin

Bugün gerçekleştirdiği yatırımları ile klinker ve çimento üretim kapasitesinin artışı ile beraber ihracat hacmini de arttıran Batısöke kalitesini üretimin her aşamasında yer alan etkin kontrol sistemleri ve tecrübeli çalışanlarıyla sağlamaktadır.

Kariyer

Sizleri bir parçamız olmaya davet ediyoruz..

Kariyer gelişimlerinde yeni mezunlara iş fırsatları, öğrencilere aldıkları eğitimleri uygulayabilecekleri staj programları ile iş dünyasının kapılarını açıyoruz. Batı Anadolu’nun bir parçası olmak için açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Batı Anadolu'da Kariyer